20 Subat 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Araç Temininde Kiralama Sektörü

Araba ihtiyacı, günümüz şartlarında gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. İnsanoğlunun yaratıldığı günden bu güne kadar, binek ihtiyacı en büyük ihtiyaçlardan biriydi. Develer, atlar ve günümüzde kullanılan arabalar, bu sürecin bir parçası olmuştur. Günümüzde de özellikle seyahat ve tatillerde, özel araç, ulaşım konusunda çok önemlidir. Aracı olmayanlar veya uçakla bir yere seyahat edenler, seyahatlerini sorunsuz çözmek için araç kiralarlar. Günümüz teknolojisinin en son model araçlarını rahatlıkla temin edebileceğiniz oto kiralama İstanbul, araç ihtiyacınızı gidermektedir.

Araç kiralarken öncelikle nasıl bir aracı kiralamak istiyorsunuz? Bu sorunun cevabı tespit ettikten sonra, sağlıklı bir kiralama işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Engebeli bir yerde veya kırsal kesimlerde kullanılacak araçlar, altı yüksek arazi şartlarına uygun olmalıdır. Aile için araba kiralama işlemlerinde ise, aile araçlarının tercih edilmesi, rahat bir yolculuk için gereklidir.

Aracınızı tespit ettikten sonra, firmamız kiralık Oto işlemlerinde sözleşme imzalamaktadır. Alacağınız kiralık araba şoförleri, sözleşmede isimleri belirtilmelidir. Kaç günlüğüne kiralama işlemi gerçekleştirildiyse, o süre tam olarak belirtilmelidir. Sigorta işlemlerinin geçerli olması için, mutlaka belirtilen şoförlerin aracı kullanması gerekir. Trafik cezaları kiralayana aittir. Aracın kötü kullanımı sebebiyle firmamız aracı geri alabilir. Aracın amaç dışı kullanımında da araç geri alınmaktadır. Araç kiralama işinde uzmanlaşmış olan firmamız oto kiralama Kadıköy sektöründe en iyi çözümleri sunmaktadır. En iyi çözümlerle İstanbul rent a car işlemleri gerçekleştiren firmamız, sözleşme süresinin geçmesi halinde, geçen süre kadar kira ücreti almaktadır. Bu nedenle, sözleşme süresinin uzatılması işlemleri, sözleşmenin bitimine 6 saat kalaya kadar yapılmalıdır.

Aracın hasar işlemleri de belli bir kurala göre düzenlenmiştir. Kiralık Oto İstanbul kategorisinde araç kiralayan şahıslar, kendi hatalarından kaynaklanan hasarlardan mesuldür. Sigorta kapsamı dışındaki bütün zararlar, kiralayan şahıs tarafından ödenmesi gerekir. Bu şekilde, aracın kullanımında dikkatli olunması sağlanmıştır.

Seyahatlerinizde ve tatillerinizde en iyi hizmetle hizmet etmeye çalışan firmamız, oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Yurdumuza gelen gurbetçiler için havaalanına araç tahsis edilmektedir. Araçlarını uçaktan iner inmez alabilirler. Böylece, tatillerini daha rahat bir şekilde geçirebilirler. Tatilciler için özel hizmet sunan firmamız, hızlı ve zamanında araç teslimi yapmaktadır. Kiralık Oto İstanbul Aylık ve günlük kiralama olanakları ile her bütçeye uygun ücretlendirme yapılabilir.
Kaynak : www.guvenotokiralama.com

Otomobil Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü